Компанія закритого типу, успішно працює в сфері освіти за кордоном з 2012 року

Бакалавр

Бакалаврат за кордоном: що потрібно знати

Навчання в університеті за кордоном – це перший крок на шляху до успішної кар’єри. Диплом американського чи європейського вишу є виправданою перевагою для планування та розвитку кар’єри за кордоном.

Абітурієнту важливо правильно вибрати країну для здобуття вищої освіти. Для цього важливо враховувати її історичні та культурні особливості, а також традиції в освіті.

У Німеччині дуже суворі вимоги до учнів, їх ставленню до навчання та до самої якості навчання: тут не можна пропускати заняття, а для того, щоб отримати високий бал на іспиті, доведеться добре попрацювати.

Британія відома своєю педантичністю та високим рівнем викладання. Студентам тут надають усі необхідні матеріали з кожної дисципліни. Їм відомі всі дати іспитів, вони знають список тем та літератури з усіх навчальних дисциплін, до них висуваються конкретні вимоги для проходження іспитів. Кожен студент добре знає про свою успішність.

Вища освіта США відрізняється різноманітністю і гнучкістю. Кожен студент навчається за індивідуальною програмою. В університеті надають список можливих навчальних дисциплін, тем для наукових досліджень, компаній для проходження стажування та визначають терміни навчання. Але вибирає та формує свою програму кожен учень самостійно.

Особливості університетів та коледжів за кордоном

Варто зазначити, що набір вступних випробувань та вимог до абітурієнтів відрізняється не лише від країни до країни, а й від університету до університету. Підхід скрізь індивідуальний, але існують подібні практики: рекомендаційні листи від викладачів, табель успішності або написання есе.

Значну увагу закордонні виші приділяють формуванню самостійності, самодисципліни та працьовитості. Наприклад, багато питань дається учням на самовивчення. У цьому робота у групах також є поширеним видом роботи. Обов’язковими є практика та участь у житті університету. Також студенти можуть брати участь у програмах обміну. Дітей навчають мислити, розмірковувати та самостійно працювати з інформацією. У студентів виробляється особиста відповідальність за навчання. Саме вона формує характер, який допомагає студенту робити перші кар’єрні кроки.

Чому варто вступити на бакалаврат за кордоном

Свобода, яку студенти мають в університетах та коледжах за кордоном, є показником того, що їх поважають і ставляться до них як до дорослих. Не дарма серед переваг бакалаврату можна відзначити такі:

  • дитина стає «громадянином світу» під час навчання за кордоном і вчиться розуміти особливості характеру та культури інших людей. Серед них обов’язково знайдуться ті, хто стануть для неї справжніми друзями. Така дружба перетворюється на корисну мережу ділових контактів, а глобальний погляд на представників різних культур – це шанс об’єктивно оцінити сильні сторони та обмеження свого власного характеру.
  • дитина набуває як глибокі теоретичні знання, так і практику, застосовуючи отримані знання під керівництвом наставника. Стажування входить до більшості освітніх програм. Для студентів це знайомство із бізнес-практикою провідних світових компаній, а також досвід вирішення реальних завдань. Вони також виконують дослідження з актуальних для сучасної науки питань. І їм завжди є чим заповнити графу «Досвід» у резюме.

Від студентів закордонного ВНЗ завжди вимагається багато зусиль, але, здобувши вищу освіту за кордоном, діти можуть бути впевнені в отриманих знаннях, вміннях та майбутніх перспективах.

Як здобути вищу освіту за кордоном

Бажаєте здобути кращу освіту за кордоном? Скористайтеся індивідуальним консалтингом від BN Education Group. Ми гарантуємо конфіденційність та індивідуальний підхід. Наші фахівці підберуть навчальний заклад для майбутнього студента, попередньо визначивши його схильності та таланти, а також нададуть необхідну професійну допомогу під час вступу. BN Education Group – це ваш крок до елітної освіти у найкращих закладах світу!

Замовте дзвінок

Заповніть форму нижче і ми Вам обов’язково зателефонуємо та дамо відповідь на всі питання, які вас цікавлять