Компанія закритого типу, успішно працює в сфері освіти за кордоном з 2012 року

Магістр

Магістратура у США та Європі

Здобуття ступеня магістра за кордоном сьогодні – це нові академічні знання та можливість розвинути різні навички для подальшого життя, наприклад, уміння працювати в команді, грамотний тайм-менеджмент, проведення глибокого аналізу та прояв лідерських якостей. Це також визначення власної траєкторії розвитку, неоціненний досвід спілкування з людьми з різних культур та національностей, набуття колосальних знань та переваг у професійній сфері.

Переваги здобуття ступеня магістра за кордоном

Не секрет, що закордонна магістратура приваблює якістю освіти, яку вона дає. У рейтингу найкращих університетів світу «The-QS» більша частина ТОПових позицій зайнята вишами США та Великобританії. Випускники навчальних закладів із цих країн працюють без додаткових підтверджень у будь-якому куточку світу. Це і є головною перевагою, яку одержують студенти, які виїхали на навчання за кордон.

У більшості країн магістерські програми складаються таким чином, щоб задовольнити потреби роботодавців. Також багато світових університетів співпрацюють один з одним, і у них діють програми обміну та стажування для студентів. Завдяки таким програмам молодь може отримати досвід роботи у великих компаніях із різних сфер: бізнес, економіка, наука. Це можуть бути BBC, Facebook, Google, Amazon тощо. Студенти мають можливість застосувати свої знання та навички у реальних бізнес-кейсах, а також доповнити своє резюме пунктом про стажування у компанії з гучним ім’ям. А це точно позитивно позначиться на їхньому подальшому працевлаштуванні.

Магістратура за кордоном дає студентам важливі знайомства у професійній спільноті. Існує чимало прикладів того, як друзі чи колишні однокурсники створювали успішний бізнес. Коло спілкування студента справді має дуже велике значення і може принести серйозні зміни до його майбутнього кар’єрного зростання. Багато студентів, які навчаються на магістерських програмах, вже мають налагоджені зв’язки та досвід роботи у тій чи іншій сфері. Університети часто пропонують випускникам довічну допомогу у працевлаштуванні та надають доступ до власної бази даних вакансій.

У закордонних вишах чудово розуміють, наскільки важливо, аби студенти підтримували зв’язок один з одним навіть після закінчення навчання. Багато навчальних закладів мають власні клуби, які об’єднує випускників різних років по всьому світу.

Отримайте вищу освіту за кордоном з BN Education Group!

В офісі «закритого типу» компанії BN Education Group ви знайдете найкращі пропозиції магістерських програм за кордоном. Ми підберемо для вас навчальний заклад у сфері юриспруденції, міжнародного бізнесу, інженерії, IT, міжнародного менеджменту, міжнародного агробізнесу та багатьох інших. У нас ви отримаєте усю необхідну інформацію для вступу, допомогу зі збором та поданням документів. Ми забезпечуємо конфіденційність та індивідуальний підхід для кожного клієнта. З компанією BN Education Group ви зможете отримати ступінь магістра з цікавої та перспективної спеціальності у престижному університеті у комфортній для вас країні.

Замовте дзвінок

Заповніть форму нижче і ми Вам обов’язково зателефонуємо та дамо відповідь на всі питання, які вас цікавлять