Компанія закритого типу, успішно працює в сфері освіти за кордоном з 2012 року

Поїздка в групі

Ні для кого не секрет, що останнім часом дуже поширеними стали поїздки в групі, в яких безліч переваг. Головна з них — батьки спокійно можуть відпустити свою дитину в поїздку, і при цьому приділити час собі.

Що таке групова подорож, її переваги?

Рано чи пізно у кожного з батьків настає той момент, коли потрібно відпустити свою дитину у вільне плавання. Цьому серйозному рішенню передують невеликі, але дуже важливі в житті сім’ї моменти розставання. Кожному з батьків дуже складно відпустити свою дитину кудись одну на тривалий час і багато хто переживає, що без контролю може щось піти не так, проте ми поспішаємо вас заспокоїти.

Більшість гіпертурботливих мам вважають, що ніхто не в змозі встежити за їхньою дитиною і подбати про неї належним чином, проте вони помиляються. Кожна дитина потребує деяких свобод, і групова поїздка з учителем – це один із перших кроків на шляху до самостійності.

Варто зазначити, що групові поїздки з учителем пропонують багато компаній. Це можуть бути поїздки за кордон або на море, але їх поєднують деякі особливості та переваги. По-перше, дитина вирушає у подорож з групою однолітків, що допомагає їй знайти нових друзів, набути нових комунікативних навичок і просто від душі повеселитися. По-друге, батькам можна розслабитися і не переживати, тому що групову поїздку супроводжує кваліфікований вчитель (а часто й не один), який повністю бере на себе відповідальність за дітей та береже їх як зіницю ока. Батьки за потребою можуть зв’язатися з учителем і докладно розпитати про те, як ідуть справи, і переконатися в тому, що турбуватися нема про що.

Дуже важливим нюансом є вартість подорожі. Вона залежить від багатьох факторів, і насамперед — куди прямує група. Також важливий вибір компанії, туроператора та інші нюанси, що супроводжують будь-яку поїздку. Однак, щоб ви не обрали, поїздка в групі завжди коштує значно дешевше у порівнянні з індивідуальним туром.

Групові поїздки з учителем також хороші тим, що графік розписаний на кожен день, і нікому нудьгувати не доведеться. Керівник групи дбає про те, щоб діти нормально харчувалися, добре спали та були активними протягом усієї поїздки. А батьки тим часом зможуть приділити час один одному та встигнуть скучити за своїми дітьми.

Замовте дзвінок

Заповніть форму нижче і ми Вам обов’язково зателефонуємо та дамо відповідь на всі питання, які вас цікавлять