Практика в США – реальные возможности для целенаправленных

Коли український учень чи учениця приймають разом із батьками рішення навчатися за кордоном, вони розраховують не лише на здобуття якісної освіти, але і на перспективу залишитися в цій країні для проходження практики чи пошуку роботи. Саме тому однією із найпопулярніших країн для здобуття освіти нашими студентами є США. На відміну від Великобританії, де по завершенні навчання у вищому навчальному закладі випускник змушений покинути країну, практика в США є відкритою впродовж двох років після отримання диплому. Тобто ви можете отримати практичні знання і знайти хорошу роботу, а опісля змінити студентську візу на робочу та залишитися в Америці на стільки, на скільки побажає душа.

За словами Оксани Чмихало, директора агентства BN Education Group, яка організовує закордонне навчання для наших учнів у США, Британії та Швейцарії, саме доступність практики в США є чи не найвагомішим аргументом на користь вибору саме цієї країни для здобуття вищої освіти високого рівня.

Однією із найкращих шкіл в США, яка пропонує якісну освіту і відкриває перспективні можливості для вступу у вищий навчальний заклад, є Leman Manhattan School в центрі Нью-Йорка. Закінчивши цей заклад, випускник має можливість поступити не просто в університет у будь-якій країні, але й обрати престижний, рейтинговий, елітний вищий навчальний заклад, який з року в рік потрапляє к списки кращих закладів світу.

Ще однією особливістю цієї школи є індивідуальний підхід до кожного іноземного учня. Дитина отримує спеціально розроблений для неї план навчання, у якому враховані її навики, її знання та її плани на майбутнє. Кожен хлопчик чи дівчинка, які потрапили у цю Менхеттенську школу, гарантовано отримають високі знання, завжди будуть у безпеці та отримають можливість навчатися в оточенні однолітків із різних країн світу. Це розширить кругозір дитини, навчить її розуміти інші думки, інші погляди, інший менталітет. Вартість навчання у школі-пансіоні Leman Manhattan School є високою, але це цілком виправдано. Тим паче, батьки можуть самостійно відстежувати успішність дітей через спеціально створену базу успішності.

Навчання в США – це розкішна можливість забезпечити дитині успішне майбутнє, – переконує Оксана Чмихало, директор агентства BN Education Group. Отримавши освіту за кордоном, ваша дитина стане відкритішою до світу та зможе продовжити навчання чи знайти високооплачувану роботу у будь-якій країні світу в успішній компанії.