Компанія закритого типу, успішно працює в сфері освіти за кордоном з 2012 року

Арт / дизайн

Вам подобається малювати, вигадувати образи та втілювати творчі ідеї? Або ви можете завантажити застосунок тільки через красиву іконку? А може, віддаєте перевагу одному сервісу лише завдяки його оформленню? Якщо такі питання постійно виникають у вас на думці, вам варто розглянути професію дизайнера. Вона підійде тим, хто мріяв поєднати художнє хобі та роботу, тим, хто відрізняється гарним смаком, і навіть тим, хто має розвинене аналітичне мислення. Тим більше, що варіантів у цій професії може бути величезна кількість: від графічного та візуального дизайнера до продуктового та гейм-дизайнера.

Про мистецтво та дизайн

Сучасний дизайнер – не просто художник, а проєктувальник та дослідник. Ця професія виховує в людині таку важливу якість, як цілеспрямованість. Вона так само розвиває її художній смак, досвід, ерудованість, уміння оригінально, тверезо та швидко мислити.

Головні навички сучасного дизайнера — терпіння та наполегливість. Ця галузь ніколи не стоїть на місці, і треба вчитися постійно. Людина стає професіоналом, коли навчається у кращих, повністю присвячує себе роботі, експериментує та відточує майстерність, роблячи те саме багато разів. А найкращі світові навчальні заклади допомагають своїм студентам ставати такими професіоналами.

Замовте дзвінок

Заповніть форму нижче і ми Вам обов’язково зателефонуємо та дамо відповідь на всі питання, які вас цікавлять