Компанія закритого типу, успішно працює в сфері освіти за кордоном з 2012 року

«Центр підготовки студентів» BN Education Group

Ми, в BN Education Group, отримали величезний досвід з підготовки дітей до вступу до закордонних шкіл та університетів і вирішили систематизувати цей досвід у нашому «Центрі підготовки студентів».

Для того, щоб кожна дитина могла з легкістю вступити до школи або вишу своєї мрії за кордоном, необхідно закласти рік на підготовку. Перебуваючи цей рік вдома, дитина вже може почати отримувати знання від кращих викладачів світу.

Нашими учнями можуть стати:

  • діти від 10 років, які планують вступати до шкіл-пансіонів та університетів за кордоном;
  • люди, які хочуть вивчати будь-які іноземні мови, в тому числі й найбільш рідкісні, з носіями мов, онлайн;
  • люди, які хочуть в індивідуальному порядку займатися з найкращими профільними репетиторами, і мають здатність до навчання в онлайн форматі.

Наші вчителі – це 500 кращих міжнародних викладачів – носіїв мов, які мають наукові ступені Ph.D. і професорів із всесвітньо відомих університетів, таких як Stanford University, Harvard University, Yale University, Columbia University і кращих приватних шкіл-пансіонів Європи та США. Наші викладачі знають, як підготувати дитину до будь-яких вступних або випускних іспитів за британською та американською системами освіти.

Всі наші учні демонструють блискучі результати при вступі до закордонних навчальних закладів і стають відмінниками у навчанні.

За вашим запитом ми складемо для вас індивідуальний розклад необхідних занять, а Керівник «Центру підготовки» буде контролювати ваш навчальний прогрес.

Для того, щоб почати підготовку або вивчення мов, зв’яжіться з Керівником «Центру підготовки» – Ольгою Мельничук за телефонами:

Замовте дзвінок

Заповніть форму нижче і ми Вам обов’язково зателефонуємо та дамо відповідь на всі питання, які вас цікавлять