Компанія закритого типу, успішно працює в сфері освіти за кордоном з 2012 року

Вища освіта

Бакалаврат за кордоном: що потрібно знати

Навчання в університеті за кордоном – це перший крок на шляху до успішної кар’єри. Диплом американського чи європейського вишу є виправданою перевагою для планування та розвитку кар’єри за кордоном.

Абітурієнту важливо правильно вибрати країну для здобуття вищої освіти. Для цього важливо враховувати її історичні та культурні особливості, а також традиції в освіті.

У Німеччині дуже суворі вимоги до учнів, їх ставленню до навчання та до самої якості навчання: тут не можна пропускати заняття, а для того, щоб отримати високий бал на іспиті, доведеться добре попрацювати.

Британія відома своєю педантичністю та високим рівнем викладання. Студентам тут надають усі необхідні матеріали з кожної дисципліни. Їм відомі всі дати іспитів, вони знають список тем та літератури з усіх навчальних дисциплін, до них висуваються конкретні вимоги для проходження іспитів. Кожен студент добре знає про свою успішність.

Вища освіта США відрізняється різноманітністю і гнучкістю. Кожен студент навчається за індивідуальною програмою. В університеті надають список можливих навчальних дисциплін, тем для наукових досліджень, компаній для проходження стажування та визначають терміни навчання. Але вибирає та формує свою програму кожен учень самостійно.

Особливості університетів та коледжів за кордоном

Варто зазначити, що набір вступних випробувань та вимог до абітурієнтів відрізняється не лише від країни до країни, а й від університету до університету. Підхід скрізь індивідуальний, але існують подібні практики: рекомендаційні листи від викладачів, табель успішності або написання есе.

Значну увагу закордонні виші приділяють формуванню самостійності, самодисципліни та працьовитості. Наприклад, багато питань дається учням на самовивчення. У цьому робота у групах також є поширеним видом роботи. Обов’язковими є практика та участь у житті університету. Також студенти можуть брати участь у програмах обміну. Дітей навчають мислити, розмірковувати та самостійно працювати з інформацією. У студентів виробляється особиста відповідальність за навчання. Саме вона формує характер, який допомагає студенту робити перші кар’єрні кроки.

Чому варто вступити на бакалаврат за кордоном

Свобода, яку студенти мають в університетах та коледжах за кордоном, є показником того, що їх поважають і ставляться до них як до дорослих. Не дарма серед переваг бакалаврату можна відзначити такі:

  • дитина стає «громадянином світу» під час навчання за кордоном і вчиться розуміти особливості характеру та культури інших людей. Серед них обов’язково знайдуться ті, хто стануть для неї справжніми друзями. Така дружба перетворюється на корисну мережу ділових контактів, а глобальний погляд на представників різних культур – це шанс об’єктивно оцінити сильні сторони та обмеження свого власного характеру.
  • дитина набуває як глибокі теоретичні знання, так і практику, застосовуючи отримані знання під керівництвом наставника. Стажування входить до більшості освітніх програм. Для студентів це знайомство із бізнес-практикою провідних світових компаній, а також досвід вирішення реальних завдань. Вони також виконують дослідження з актуальних для сучасної науки питань. І їм завжди є чим заповнити графу «Досвід» у резюме.

Від студентів закордонного ВНЗ завжди вимагається багато зусиль, але, здобувши вищу освіту за кордоном, діти можуть бути впевнені в отриманих знаннях, вміннях та майбутніх перспективах.

Як здобути вищу освіту за кордоном

Бажаєте здобути кращу освіту за кордоном? Скористайтеся індивідуальним консалтингом від BN Education Group. Ми гарантуємо конфіденційність та індивідуальний підхід. Наші фахівці підберуть навчальний заклад для майбутнього студента, попередньо визначивши його схильності та таланти, а також нададуть необхідну професійну допомогу під час вступу. BN Education Group – це ваш крок до елітної освіти у найкращих закладах світу!

Магістратура у США та Європі

Здобуття ступеня магістра за кордоном сьогодні – це нові академічні знання та можливість розвинути різні навички для подальшого життя, наприклад, уміння працювати в команді, грамотний тайм-менеджмент, проведення глибокого аналізу та прояв лідерських якостей. Це також визначення власної траєкторії розвитку, неоціненний досвід спілкування з людьми з різних культур та національностей, набуття колосальних знань та переваг у професійній сфері.

Переваги здобуття ступеня магістра за кордоном

Не секрет, що закордонна магістратура приваблює якістю освіти, яку вона дає. У рейтингу найкращих університетів світу «The-QS» більша частина ТОПових позицій зайнята вишами США та Великобританії. Випускники навчальних закладів із цих країн працюють без додаткових підтверджень у будь-якому куточку світу. Це і є головною перевагою, яку одержують студенти, які виїхали на навчання за кордон.

У більшості країн магістерські програми складаються таким чином, щоб задовольнити потреби роботодавців. Також багато світових університетів співпрацюють один з одним, і у них діють програми обміну та стажування для студентів. Завдяки таким програмам молодь може отримати досвід роботи у великих компаніях із різних сфер: бізнес, економіка, наука. Це можуть бути BBC, Facebook, Google, Amazon тощо. Студенти мають можливість застосувати свої знання та навички у реальних бізнес-кейсах, а також доповнити своє резюме пунктом про стажування у компанії з гучним ім’ям. А це точно позитивно позначиться на їхньому подальшому працевлаштуванні.

Магістратура за кордоном дає студентам важливі знайомства у професійній спільноті. Існує чимало прикладів того, як друзі чи колишні однокурсники створювали успішний бізнес. Коло спілкування студента справді має дуже велике значення і може принести серйозні зміни до його майбутнього кар’єрного зростання. Багато студентів, які навчаються на магістерських програмах, вже мають налагоджені зв’язки та досвід роботи у тій чи іншій сфері. Університети часто пропонують випускникам довічну допомогу у працевлаштуванні та надають доступ до власної бази даних вакансій.

У закордонних вишах чудово розуміють, наскільки важливо, аби студенти підтримували зв’язок один з одним навіть після закінчення навчання. Багато навчальних закладів мають власні клуби, які об’єднує випускників різних років по всьому світу.

Отримайте вищу освіту за кордоном з BN Education Group!

В офісі «закритого типу» компанії BN Education Group ви знайдете найкращі пропозиції магістерських програм за кордоном. Ми підберемо для вас навчальний заклад у сфері юриспруденції, міжнародного бізнесу, інженерії, IT, міжнародного менеджменту, міжнародного агробізнесу та багатьох інших. У нас ви отримаєте усю необхідну інформацію для вступу, допомогу зі збором та поданням документів. Ми забезпечуємо конфіденційність та індивідуальний підхід для кожного клієнта. З компанією BN Education Group ви зможете отримати ступінь магістра з цікавої та перспективної спеціальності у престижному університеті у комфортній для вас країні.

Замовте дзвінок

Заповніть форму нижче і ми Вам обов’язково зателефонуємо та дамо відповідь на всі питання, які вас цікавлять