Компанія закритого типу, успішно працює в сфері освіти за кордоном з 2012 року

Індивідуальні програми для ПРОФЕСІОНАЛІВ і БІЗНЕСМЕНІВ

Програма вивчення бізнес-англійської (або ділової англійської) допоможе швидко підтягнути рівень знання і володіння мовою, який допоможе розширити межі задач у світі бізнесу та професійної діяльності. Бізнес-англійська відіграє ключову роль для комфорту та впевненості професіоналів при підготовці й проведенні презентацій і проєктів англійською мовою. Даний інтенсивний курс має спеціальну індивідуальну програму, де за короткий термін у Великобританії можна підвищити навички володіння англійською мовою. Додаткова перевага локації даної програми в тому, що летіти до Великобританії всього 3 години.

Курси бізнес-англійської

Курси бізнес-англійської (ділової англійської): Executive курси

Програма бізнес-англійської, яку пропонує компанія BN Education Group, це можливість підвищити рівень ділового та професійного спілкування. Executive курси розраховані спеціально на керівників вищих ланок, а також керівників вищого рівня. Такі програми також дуже популярні серед керівників національних і міжнародних компаній.

Цільова аудиторія Executive Course – це власники бізнесу, успішні керівники, які мають достатній управлінський досвід (в середньому, 5-7 років). Всі програми розроблені ефективно і можуть бути підібрані індивідуально під потреби кожного. У керівників, які працюють, буде можливість поєднувати навчання та роботу. Особливість курсів Executive в тому, що в процесі навчання можна за максимально короткі обмежені терміни досягти найвищих результатів, що можливо лише при використанні інноваційних методичних розробок і практиці.

Особливості курсів Executive

Які переваги дає Executive Course бізнес-англійської? Чому слід обрати саме таку програму, а не звичайні курси ділової англійської? Знову ж таки, на відміну від звичайних курсів, курси Executive розраховані не на простих співробітників міжнародних компаній, а, переважно, на людей, які займають керівні посади.

Програма ділової англійської допоможе вам самостійно, без допомоги перекладача, проводити ділові переговори та презентації, а також складати ділову документацію на професійному мовному рівні. Ви зможете брати участь у дискусіях, почнете розбиратися в особливостях ділового етикету різних країн і проводити міжнародні конференції, що буде для вас, як для управлінця, вагомою перевагою.

Відмінність Executive Course в тому, що педагоги використовують активні методики навчання, завдання яких – навчити людину діяти безпосередньо в реальних і непередбачуваних ситуаціях. Найвідомішою методикою вважається case-studies, тобто, метод реальних ситуацій, який успішно використовують більшість бізнес-шкіл. Завдання цього методу – навчити студентів всім практичним навичкам, а також ефективному вирішенню різних управлінських завдань.

Щоб досягти максимального результату, рекомендується комбіноване навчання, що передбачає групові заняття, навчання сам на сам з учителем, високоефективні практичні заняття, і, звичайно ж, самостійні заняття. При зарахуванні на цю програму обов’язково враховуються вихідні знання кожного слухача, який планує займатися в одній з груп, оцінюються їхні професійні пріоритети, враховується спеціалізація, можливі побажання.

За додатковою консультацією звертайтеся до спеціалістів BN Education Group за контактами, вказаними на сайті нашої компанії.

Замовте дзвінок

Заповніть форму нижче і ми Вам обов’язково зателефонуємо та дамо відповідь на всі питання, які вас цікавлять