Компанія закритого типу, успішно працює в сфері освіти за кордоном з 2012 року

Агроосвіта в США

Чому аграрна сфера стала новим напрямком BN Education Group та у чому переваги навчання аграрній справі?

Агробізнес посідає провідне місце в економіці України. Але при спілкуванні з представниками цього сектору – власниками великих та середніх фермерських господарств, великих агрохолдингів в Україні – наші аналітики звернули увагу на те, що агробізнес потребує сучасних технологій. Також, що найважливіше – фахівці, які розвиватимуть агропромисловий комплекс країни, покращуватимуть якість роботи, розроблятимуть інноваційні рішення та втілюватимуть ідеї в життя.

Наша мета – не лише відправити до Америки студентів для навчання, а й з їх поверненням в Україну допомогти агросектору розвиватися ефективно. Тому що зараз, щоб досягати результатів у агробізнесі, власникам доводиться запрошувати закордонних експертів.

Кого відправляють на навчання?

Є два варіанти запитів. Перший варіант – це коли власники аграрних підприємств хочуть дати гідну освіту дітям, щоби сімейний чи корпоративний бізнес розвивався, а діти продовжували справу. Батьки, як правило, відправляють дітей віком 11-13 років до школи-пансіону в США, щоб діти здобули базову освіту, познайомилися із середовищем, визначили таланти та вектори інтересів.

Наступний етап – випускники можуть залишитись на стажування у топових національних компаніях США (Fluor, Valero, Georgia-Pacific тощо), під час якого вдосконалюють навички в агробізнесі, вивчають тонкощі цього напряму. Після повернення в Україну вони розвивають свої підприємства, пропонують аграрному сектору нові технології, авторські рішення, унікальні продукти та послуги, які ефективно працюють у США.

Другий варіант звернення – це коли роботодавці або власники агропідприємств відправляють навчатися молодих співробітників. У цьому випадку витрати на освіту покриває підприємство і за договором студент зобов’язаний повернутись і відпрацювати у компанії період, узгоджений у внутрішніх домовленостях.

Куди їхати?

Штат Луїзіана, куди їдуть студенти – лідер агробізнесу в США. Університет Штату Луїзіани цінується за свої аграрні інновації та пропонує нескінченне поле для вдосконалення. Louisiana State University – дослідницький центр, де навчається понад 30 тис. студентів. Університет спрямовує зусилля на здобуття студентами практичних навичок в аграрній сфері. Студенти університету LSU багато часу проводять на фермах, вивчаючи ґрунт, зернову культуру, тваринництво. Завдяки харчовому інкубатору, студенти отримують необхідний досвід та знання у харчовій промисловості. Багато уваги приділяється розвитку лідерських якостей, взаємодії у команді – невіддільним елементам освіти.

Школи-пансіони для початку освіти

BN Education пропонує дві школи: North Broward Preparatory School та The Village Prep school. North Broward Preparatory School – школа з історією та репутацією, заснована ще у 1957 році в штаті Флорида. Одна з 5 найкращих приватних середніх шкіл у Південній Флориді за даними журналу South Florida Business Journal. Друга школа – The Village School. Вона заснована у 1966 році. Школа відома своєю домашньою атмосферою та створює умови для того, щоб кожен студент почував себе тут як удома. У школі використовуються практичні, інноваційні методи навчання, особливо у галузі математики та природничих наук. Мета школи – виявити навчальний потенціал кожного студента, розвиваючи його інтелектуально, емоційно та соціально. Обидві школи готують студентів бути майстерними, спритними та вдумливими, вміло та рішуче налагоджувати спілкування, застосовувати інтелект та таланти у нових напрямках з урахуванням їхнього впливу на світ. Головна мета – розкрити сильні сторони кожного студента.

В рамках The Village School працює програма – Диплом Підприємництва (Уортонська школа бізнесу). Вона створена спеціально для юних підприємців – стартаперів, тут навчають творити, просувати, продавати.

Процес вибору освіти

Ми не просто відправляємо дітей на навчання – ми займаємось академічним плануванням, спільно з батьками прогнозуємо шлях дитини: від навчання у школі-пансіоні до університету та подальшого планування кар’єри. Процес вибору школи ми розбиваємо на дві зустрічі. На першій – батьки приходять з дитиною та розповідають про свої бажання. Друга зустріч присвячена нашому особистому спілкуванню з дитиною без батьків. Ми дізнаємося особисто про її бажання. Після цих двох зустрічей готуються індивідуальні пропозиції з урахуванням бажань батьків та дитини.

Ми чудово розуміємо, що навіть добре підготовленій дитині все одно знадобиться допомога. Тому ми розробили спеціальну послугу – пакети «супроводу» дитини під час навчання: від «просто зарахування» до пакета «Роял». Відмінною рисою цього пакету є найбільш насичений список обов’язків BN Education: від візових питань до підтримки співробітником компанії батьків та дитини, яка перебуває на навчанні, 24/7. У цей пакет включено «академічну» корекцію навчання. Це означає, що якщо дитина не справляється з програмою, ми допомагаємо її коригувати, щоб не запустити успішність. Власники цього пакету мають гарантію, що ми щодня контролюємо все, що відбувається з Вашою дитиною.

Наше завдання – забезпечити ефективне та комфортне навчання дітям та спокій батькам!

Замовте дзвінок

Заповніть форму нижче і ми Вам обов’язково зателефонуємо та дамо відповідь на всі питання, які вас цікавлять