Компанія закритого типу, успішно працює в сфері освіти за кордоном з 2012 року

Нерухомість

Ми, в BN Education Group, завжди вибираємо для наших клієнтів тільки найкраще. Нам дуже важливо, щоб ви відчували нашу турботу, перебуваючи в іншій країні. І щоб ваше перебування за кордоном зробити ще більш комфортним, ми пропонуємо вам ексклюзивну можливість покупки й оренди елітної нерухомості в Нью-Йорку.

Спільно з нашими партнерами – компанією Batra Group (Нью-Йорк, США) ми готові надати вам VIP-консалтинг з будь-яких видів нерухомості: від особистих апартаментів до комерційних майданчиків. А для вашого максимального комфорту нами розроблений повний пакет послуг: від переговорів з архітектором до консультації адвоката.

Batra Group

Batra Group – це сучасний бутик нерухомості з повним переліком послуг для найвимогливіших клієнтів. Спеціалізація компанії – купівля, продаж і оренда житлової та комерційної нерухомості в Нью-Йорку на Мангеттені, в Брукліні та Квінсі.

Команда Batra Group підтримує міцні відносини з забудовниками, архітекторами, підрядниками, адвокатами по всьому Нью-Йорку і є експертом в оцінці інвестицій в торгові площі. Такі контакти забезпечують клієнтам впевненість на будь-якому етапі співпраці з Batra Group: від пошуку нерухомості до закриття угоди.

https://batrany.com/

Якщо вас цікавить нерухомість у Нью-Йорку, напишіть нам, будь ласка, на адресу oksana@bngroup.com.ua. Ми з радістю відповімо на ваші запитання і допоможемо підібрати саме ту нерухомість, про яку ви мріяли!

Замовте дзвінок

Заповніть форму нижче і ми Вам обов’язково зателефонуємо та дамо відповідь на всі питання, які вас цікавлять