Компанія закритого типу, успішно працює в сфері освіти за кордоном з 2012 року

Кіномистецтво

Хочете стати наступним Стівеном Спілбергом, Джеймсом Кемероном чи Мартіном Скорсезе? Чи вам до душі сяяти на великому екрані в ролі зірки світової величини? А може, ви завжди хотіли створювати круті візуальні ефекти та мультфільми? Якщо у відповідь на ці запитання ви схвально киваєте головою, то навчання кіномистецтву це те, що вам потрібно!

Чому сьогодні варто вивчати кіномистецтво?

  • Цікавий процес навчання, який включає знайомство з великою кількістю дисциплін, таких як написання сценаріїв, режисура, акторська майстерність, вивчення тонкощів роботи з акторами, дизайнерами, операторами та монтажерами, а також вивчення історії кіно та мистецтва, іноземних мов і літератури. Під час навчання студенти мають можливість проявити свій творчий потенціал при створенні власних кінопроєктів.
  • Спілкування з цікавими людьми, а також можливість стати частиною творчої тусовки, що дозволить зав’язати безліч корисних контактів і побувати в нових місцях. Крім того, будь-яка спеціальність у сфері кіномистецтва – це важлива розумова робота над осмисленням матеріалу та засобами його художньої передачі глядачам.
  • Різноманітні кар’єрні опції та шляхи самовираження. Наприклад, із дипломом режисера можна займатися зніманням не лише фільмів, а й музичних кліпів, телепередач та реклами. Така професія не просто дозволить чудово розбиратися у всіх аспектах виробництва кіно та відео, а й відточить унікальне авторське бачення матеріалу для втілення на великому екрані.
Замовте дзвінок

Заповніть форму нижче і ми Вам обов’язково зателефонуємо та дамо відповідь на всі питання, які вас цікавлять