Компанія закритого типу, успішно працює в сфері освіти за кордоном з 2012 року

Семестр за кордоном

Семестр за кордоном – це програма міжнародної академічної мобільності студента, що допоможе йому зануритися, адаптуватися, спробувати себе як повноцінного учня школи-пансіону та зрозуміти всі тонкощі системи навчання у міжнародній школі. Після завершення цієї програми студент може зрозуміти, наскільки йому підходить ця країна та система навчання.

Початок семестру: вересень, січень, квітень

Тривалість програми: від 1 місяця

Початок семестру: вересень, січень, квітень

Тривалість програми: від 1 місяця

Студенти, які вступають на цей курс, з перших днів навчатимуться з дійсними учнями школи. Вони будуть ходити до класу відповідно до їх віку та класу в їхній поточній школі, виконувати домашні завдання, брати активну участь у позакласній програмі. Одним словом, дитина отримує повноцінний досвід навчання у школі-пансіоні. Також учні відвідують додаткові заняття, де покращують знання з іноземної мови для того, аби перебування у школі було ще ефективнішим.

Коли настає час приймати рішення, до якої школи чи якого університету за кордоном відправити свою дитину, батькам буває складно зробити вибір. І, звичайно, всі намагаються убезпечити себе від ризиків: а що як дитині не підійде та чи інша країна чи школа, можливо, умови проживання та харчування, чи конкретна програма навчання.

Студенти, які записуються на програму «Семестр за кордоном», з перших днів навчатимуться з дітьми, які є студентами школи, тобто у них буде доступ до тих самих матеріалів, занять та бібліотек, якими користуються всі чинні студенти школи. Одним словом, дитина набуває повноцінного досвіду навчання в англомовній школі. Також учні відвідують індивідуальні заняття (ESL), де особлива увага приділяється вдосконаленню їхніх навичок володіння англійської мовою.

Переваги програми

  • Раціональність: завдяки цій програмі, ваша дитина зможе отримати цінний досвід та зрозуміти, чи підходить їй країна, школа, умови проживання та навчання за аргументовані гроші.
  • Самостійне життя – школи-пансіони забезпечують безпеку та всі необхідні умови для комфортного перебування у школі. Проте проживання у таких школах – це перший крок до самостійного життя.
  • Розмовна практика англійської мови: повне занурення у середу навчання сприяє тому, що дуже швидко вдосконалюють знання іноземної мови.
  • Занурення у культуру країни, де доведеться вчитися: закордонні школи заохочують учнів бути зайнятими протягом усього дня. І зайняті не лише уроками. У школах є велика кількість спортивних та творчих секцій і, оскільки, найчастіше вся інфраструктура для занять належить школі та знаходиться на шкільному кампусі, можна хоч щодня займатися. Іноземні учні програми занурення відвідуватимуть усі екскурсії та культурні заходи, що й учні школи-пансіону.
  • Адаптація перед початком навчання: після проходження програми у школярів більше немає невпевненості та страху невідомого. У дитини буде час звикнути організовувати своє життя самостійно без допомоги батьків.
  • Проживання у пансіоні школи: для дітей жити у шкільному кампусі завжди цікаво, адже наші місцеві денні школи не пропонують цього. У західних школах-пансіонах за розміщення дітей у шкільних резиденціях відповідає ціла команда персоналу, медсестер, вихователів, кухарів та адміністраторів. Там діти почуваються частиною сім’ї, і школа стає буквально другою домівкою.

Вступні вимоги

Написати тест з англійської та математики

Надати виписку з оцінками

Надати закордонний паспорт

Пройти Skype-інтерв’ю з представником школи

Замовте дзвінок

Заповніть форму нижче і ми Вам обов’язково зателефонуємо та дамо відповідь на всі питання, які вас цікавлять