Компанія закритого типу, успішно працює в сфері освіти за кордоном з 2012 року

Середня освіта

Середня освіта за кордоном – це прямий шлях учня до найпрестижніших університетів Європи та Америки. Усі батьки мріють про світле та перспективне майбутнє для своїх дітей, тому вибір школи – це дуже відповідальний та серйозний крок для всієї родини. У сучасному світі зі швидкозмінними стандартами неможливо конкурувати без хороших знань іноземної мови та глибоких профільних знань.

ЯК ПРАВИЛЬНО ТА ЕФЕКТИВНО ПІДГОТУВАТИ ДИТИНУ ДО НАВЧАННЯ У ШКОЛІ-ПАНСІОНІ ЗА КОРДОНОМ?

Тенденції останніх двох років показують, що все більше батьків усвідомлено підходять до планування освіти та хочуть підготувати свою дитину для навчання за кордоном заздалегідь. Цікаво, що оптимальним віком, щоб відправити дитину вчитися до закордонної школи, за спостереженнями психологів, є 12-13 років і, BN Education Group пропонує вашій увазі наш алгоритм з побудови успішної особистості або «Як допомогти дитині бути громадянином світу».

ЕТАП 1: 

Поїздка дитини у супроводі одного з батьків до літньої школи (вік 4-7 років).

Суть програми: розроблена спеціально для малюків з одним із батьків. Діти проводять кілька годин за ігровим вивченням мови з однолітками, а батьки тим часом займаються на курсах. Батьки проживають на території школи разом із дитиною.

ЕТАП 2:

Поїздка у складі групи у супроводі керівника (вік 8-11 років)

Суть програми: поїздка у групі – це безпечна можливість вперше поїхати без батьків. Така програма дозволить спостерігати, як дитина дає собі раду без батьків, як вчиться відповідати за себе сама. Наявність поруч керівника групи дозволяє гарантувати, що майбутній студент не буде наляканий і не отримає стійкого «неприйняття» навчання за кордоном. Зазвичай, така програма складається з 2-3 щоденних уроків з вивчення мови та насиченої екскурсійної програми. Важливо, що група закрита та не перевищує 12 дітей, що дозволяє керівнику бути максимально уважним до кожної дитини.

ЕТАП 3:

Поїздка на академічну програму чи курси профорієнтації (вік 11-14 років) 

Суть програми: самостійна поїздка дитини до іншої країни з метою більш серйозного вивчення мови, наприклад англійська + предмет англійською (фізика, хімія, математика тощо).

Для спокою батьків переліт здійснюється з сервісом UM, коли стюардеса супроводжує дитину протягом усього польоту та передає після прильоту заздалегідь визначеному представнику школи за наявності всіх документів.

Не завжди діти до 14 років готові відповісти на питання про професію, але існують програми, де можна «спробувати» різні спеціалізації, наприклад: «Інжиніринг», «Бізнес», або «Медицина» на коротких 2-тижневих літніх курсах, де діти вивчають предмети, пов’язані з цією професією та відвідують університети з цієї спеціальності.

Як правило, після завершення цього етапу діти готові для навчання у школі-пансіоні та вже обирають країну для навчання. 

Як вступити до шкіл США та Великобританії?

Як знайти друзів у школі за кордоном?

Замовте дзвінок

Заповніть форму нижче і ми Вам обов’язково зателефонуємо та дамо відповідь на всі питання, які вас цікавлять