Як підготуватися до вступу до університету за кордоном
Підготовка до вступу до університету – справа клопітка. Зазвичай вона починається за кілька років до випуску дитини зі школи. Потрібно визначитися зі спеціальністю, навчальним закладом, країною навчання та бюджетом.
Ми, у BN Education Group, готові вам допомогти з послугою Academic Counselor. У нашій команді працюють фахівці, які підтримають підлітка під час вступу до закордонного вищого навчального закладу будь-якого рівня.
Абітурієнту буде запропоновано унікальний тест, створений нами спільно з психологами та американською навчальною компанією. За допомогою результатів даного тесту ми визначимо найбільш відповідна для дитини спеціальність, навчальний заклад та країну навчання.
Після вибору вишу фахівці BN Education допоможуть:
- – З розробкою стратегії вступу.
- – З супроводом протягом усього аплікаційного процесу.
- – З написанням вступного есе.
- – З реєстрацію на необхідні тести SAT, ACT, IELTS, TOEFL.
- – З організацією літніх мовних та профорієнтаційних курсів за кордоном (8-10 клас).
- – З проходженням співбесіди та зарахуванням до ВНЗ.
- – З отриманням стипендії на навчання в університеті США.
- – З отриманням візи.
- – З організацією трансферу прямо до університетського кампуса.
- – З супроводом студента під час безпосереднього навчання в університеті.
Вступ до престижних вишів, як правило, починається за рік до початку навчання, а до деяких ТОП-університетів – і за 2-3 роки. Абітурієнти можуть подати документи до кількох університетів, щоб підстрахувати себе.
Кожен абітурієнт має відповідати вступним вимогам університету, а саме:
- Мати високі шкільні оцінки, якщо абітурієнт планує вступати на бакалаврат, або університетські, якщо студент хоче продовжити навчання у магістратурі. Також потрібні блискучі рекомендації від учителів, які можна отримати, проявляючи себе на уроках, займаючись саморозвитком і підтримуючи добрі стосунки з викладачами. Крім того, призові місця, грамоти та нагороди на олімпіадах є дуже важливими.
- Знати англійську мову на високому рівні. На підтвердження своїх знань необхідно подати один із двох основних міжнародних сертифікатів, які приймають закордонні навчальні заклади: IELTS Academic (прохідний бал від 6.0) або TOEFL (прохідний бал від 65). Деякі ТОП-університети вимагають сертифікат TOEFL з результатом не менше ніж 100 або IELTS – не менше ніж 7.5 балів. Необхідний сертифікат та прохідний бал завжди вказані на сайті університету.
- Написати мотиваційний лист (есе), в якому потрібно розповісти про себе і про те, чому ви обрали саме цей університет і спеціальність. Деякі вищі навчальні заклади вимагають від абітурієнтів до 10 есе на різні теми. Не варто цього лякатися, адже у нас, в BN Education, є фахівці, які допоможуть вам скласти максимально грамотні есе, показавши вас як цілеспрямовану та вмотивовану особистість, яка всебічно розвивається. Саме есе студента допомагає приймальній комісії оцінити здібності абітурієнта до аналітичного, математичного, абстрактного мислення та його загальний потенціал.
- Показати якомога більше додаткових сертифікатів, грамот або нагород (спортивних чи творчих), які розкривають вас як особистість та показують ваші життєві здобутки, окрім академічних. Закордонні університети хочуть бачити серед своїх студентів не просто дітей-відмінників навчання, а всебічно розвинених особистостей. Університетами дуже шануються призові місця на міжнародних спортивних змаганнях та будь-які інші досягнення дитини.
- Займатися волонтерством, адже закордонні університети дуже цінують підлітків, які вміють не лише брати, а й віддавати. Також корисно брати участь у благодійних проєктах, виставках та ярмарках.
Представник приймальної комісії університету може провести з вами інтерв’ю, попросити написати внутрішній тест із профільного предмета або додаткове есе. Наприклад, щоб вступити на бакалаврат у США, потрібно буде скласти іспит SAT (прохідний бал від 1400) або ACT (прохідний бал від 25), який є певним аналогом українського зовнішнього незалежного оцінювання. А для того, щоб потрапити на програми магістратури з бізнесу, фінансів, економіки або суміжних областей, необхідно надати сертифікат про іспит GMAT або GRE. Для складання цих іспитів слід розуміти спеціальну термінологію англійською мовою та знати їхню структуру. Їхнє успішне проходження значно підвищує шанси абітурієнта як на вступ, так і на отримання стипендії в університетах США. Саме тому готуватися до цих іспитів необхідно зі спеціальними викладачами. І в цьому питанні ми також з радістю вам допоможемо, адже у нашому «Центрі підготовки студентів» BN Education є такі викладачі.
«Для чого все це?», – запитаєте ви. Відповідь проста: закордонні університети та коледжі підбирають собі у студенти не просто академічно успішних абітурієнтів, а й тих, хто досить вмотивований та націлений на успіх в обраній ним спеціальності.
Здобуття стипендії в американських вишах. Як це працює?
Талановитим і цілеспрямованим студентам багато провідних американських університетів надають можливість отримати стипендію: часткову або повну. Завдяки частковій стипендії студент може оплачувати навчання з великою знижкою, а при отриманні повної стипендії – зможе покрити вартість свого навчання повністю. Розмір стипендії, що надається, може коливатися від 4 000 до більш ніж 30 000 доларів на рік в залежності від університету.
Ми як агенція зацікавлені у тому, щоб наші студенти отримували стипендії в університетах США, тому що для нас – це підтвердження нашої репутації та показник нашої успішної спільної роботи зі студентом. Ми знаємо все про те, як студенту отримати стипендію, любимо нашу роботу та з радістю готові допомогти нашим підопічним з усіма клопотами зі вступу та навчання в університеті за кордоном.
Найголовніше у вступі до закордонного університету – не боятися йти назустріч своїм бажанням, пробувати та ризикувати, перетворюючи мрію на мету. І тоді у вас обов’язково все вийде.
Для того, щоб розпочати підготовку до вступу до закордонного університету вашої мрії, дзвоніть нам за номером +38 095 381 88 88 та записуйтесь на індивідуальну консультацію.