Компанія закритого типу, успішно працює в сфері освіти за кордоном з 2012 року

Літні канікули у Великобританії

Літнє навчання в Англії допоможе дитині поринути в природну мовну атмосферу, де вона зможе вивчати англійську мову, поєднуючи її з відпочинком. Англійці дуже добрі та гостинні, що дуже важливо для дітей.

Літні канікули у Великобританії

Літні канікули – найкращий час для дітей, коли можна займатися своїми улюбленими справами, зустрічатися з друзями та забути про уроки. Але кожні батьки хочуть, щоб їхня дитина проводила цей час з користю. Якщо ви подаруєте дитині літні канікули за кордоном, то це буде найяскравіший час, що запам’ятається та принесе купу вражень і користі для розвитку.

Літні канікули за кордоном допоможуть дитині знайти собі іноземних друзів, вивчити англійську чи будь-яку іншу мову, побувати у різних містах, відвідати відомі історичні пам’ятки. У таборах за нею наглядатимуть висококваліфіковані вихователі та викладачі, які допоможуть розвинути якості сильної та самостійної людини.

Наша компанія BN Education Group вже протягом багатьох років пропонує таку послугу для українських дітей, як літні канікули за кордоном. Ми маємо великий вибір програм у різних країнах світу. Тут вашу дитину навчатимуть найкращі викладачі, і кожен її день буде наповнений яскравими враженнями та подіями.

Переваги вивчення іноземних мов за кордоном: ·

· Ваша дитина перебуватиме серед дітей із різних країн;

· вона зможе займатися різними видами спорту;

· зуміє відвідати різні міста, з’їздити на екскурсії;

· вивчатиме традиції, побут та звичаї інших країн;

· у всіх школах і таборах застосовуються сучасні методики навчання;

· знайде масу друзів з інших країн.

Літні канікули у Великій Британії – це час, який найбільше запам’ятається будь-якій дитині. Вона зможе покататися знаменитими червоними автобусами, побачити Біг Бен, Букінгемський Палац. Ваш син із захопленням поспостерігає за зміною варти біля Букінгемського палацу, донька зможе помилуватися барвистими мешканцями Лондонського акваріума. Діти проведуть захопливий час на екскурсіях у зоопарках, парках та дитячих магазинах. Літні канікули в Англії гармонійно поєднають у собі приємне проведення часу з отриманням маси колоритних вражень, а також корисне вивчення іноземних мов і традицій різних країн світу. Все це подарує безліч незрівнянного задоволення від перебування у цій чудовій країні.

Ми гарантуємо, що ваша дитина потрапить у надійні руки, буде оточена турботою. Кожен день наповниться позитивними емоціями від різноманітних заходів.

Компанія BN Education Group організує такий корисний відпочинок так, щоб ви ніколи не засумнівалися у своєму рішенні відправити дитину за кордон. Ми добре знаємо, що люблять хлопчики та дівчатка, і чого воліють для них батьки, і вміємо поєднувати бажання дорослих та дітей в одну велику перевагу. Літні канікули в Англії – найкраще, що ви можете подарувати своїй дитині на день народження, на честь закінчення навчального року, на іменини або просто так – в ім’я вашої любові та турботи.

Замовте дзвінок

Заповніть форму нижче і ми Вам обов’язково зателефонуємо та дамо відповідь на всі питання, які вас цікавлять