Компанія закритого типу, успішно працює в сфері освіти за кордоном з 2012 року

Зимові канікули у Великобританії

Англія — ще одна чудова країна, яка манить своїми таємницями та загадками. Тут ваш малюк активно вивчатиме англійську мову, культуру та місцеві традиції. Зможе побувати у найвідоміших місцях Лондона.

Зимові канікули в Англії

Зимові канікули в Англії подарують вашому малюкові незабутні враження.

Для всіх дітей немає прекраснішого часу, ніж канікули. Саме в цей період можна відпочити від навчання та пізнавати світ. Для того, щоб провести цей час з користю, наповнивши кожен день новими враженнями та знаннями, ви можете відправити свою дитину на зимові канікули до Англії.

Тут дитина буде під пильною увагою викладачів, вона зможе спілкуватися зі своїми однолітками з різних куточків Землі, вивчати іноземні мови, зможе поринути в культуру та традиції інших країн, побувати в історичних місцях. Зимові канікули в Англії залишать яскравий слід у пам’яті вашого малюка.

Наша компанія BN Education Group вже протягом багатьох років відправляє дітей з України на навчання та канікули до різних країн світу. Ми співпрацюємо з найкращими навчальними закладами, які забезпечать вашій дитині не лише відмінне навчання, а й гарне виховання, турботу, допоможуть розвинути якості сильної, самостійної людини.

Зимові канікули в Англії мають безліч переваг:

  • ваша дитина спілкуватиметься зі своїми однолітками іноземною мовою;
  • вона зможе дізнатися про культуру та традиції іншої країни, що значно розширить її знання;
  • вона побуває у багатьох містах, побачить знамениті історичні пам’ятки;
  • канікули стануть чудовим часом, який надовго залишиться у пам’яті вашої дитини.

Тут також передбачена дуже насичена різними заходами програма: заняття спортом, пікніки, дискотеки та багато іншого. Зимові канікули в Англії – це незабутній час, який подарує дитині яскраві враження та емоції, і дозволить їй покращити знання англійської мови.

Усю необхідну інформацію про нашу компанію BN Education Group ви зможете знайти на нашому сайті. Також, ви можете зв’язатися з нашими менеджерами, які нададуть відповідь на всі ваші запитання та допоможуть обрати такий варіант, який точно припаде до душі вашій дитині.

Замовте дзвінок

Заповніть форму нижче і ми Вам обов’язково зателефонуємо та дамо відповідь на всі питання, які вас цікавлять