Компанія закритого типу, успішно працює в сфері освіти за кордоном з 2012 року

Партнери

Ми, в BN Education Group, постійно вдосконалюємо свій професіоналізм та розвиваємо мережу професійних зв’язків. І оскільки однією з провідних країн, школи та виші якої мають найбільший попит серед наших клієнтів, є Великобританія, контакти та робота в цьому напрямку є особливо важливою для нас.

Вже понад 9 років BN Education Group є сертифікованим агентом мережі британських бордингових шкіл – British Boarding Schools Network (BBSN).

Протягом останніх 20 років BBSN об’єднує понад 260 британських шкіл з освітніми агенціями з усього світу, щоб останні могли пропонувати своїм клієнтам лише найкращі освітні заклади Британії, а школи, своєю чергою, могли залучати на навчання дітей, які палко бажають вчитися.

Основним способом пошуку та встановлення нових, а також підтримки чинних контактів з британськими школами для нас є постійні освітні конференції, які організовує BBSN в різних куточках Європи. Це можливість особисто зустрітися з представниками шкіл та обговорити всі нюанси зарахування та навчання студентів.

Замовте дзвінок

Заповніть форму нижче і ми Вам обов’язково зателефонуємо та дамо відповідь на всі питання, які вас цікавлять