Компанія закритого типу, успішно працює в сфері освіти за кордоном з 2012 року

Середня освіта в США

Навчання у школі США – це хороший спосіб інвестувати в успішне життя та кар’єру вашої дитини. Освіта за кордоном — чудове капіталовкладення для батьків, які мають кошти, можливості та бажання кращого майбутнього для свого сина чи доньки.

Переваги шкільної освіти в США

Звичайно, від народження дитини батьки хочуть забезпечити їй щасливе майбутнє. Але улюблене чадо підростає, і постає питання — як надати йому надійну основу, яка дозволить вибрати успішну життєву дорогу? Компанія BN Education Group упевнена в тому, що найкраще з того, що ви можете дати своїй дитині, – це можливість отримати якісну освіту.

Українська освітня система дуже гарна. Вона дозволяє дитині засвоїти безліч корисних знань та допомагає всебічно розвиватися. Але українські навчальні заклади не можуть забезпечити учням достатньо високих знань іноземної мови, щоб у майбутньому випускник мав змогу працювати за кордоном чи вести ділові переговори з іноземними клієнтами тут, в Україні. Окрім того, після закінчення української школи у випускника практично немає шансів вступити до закордонного вишу або збудувати кар’єру в іноземній компанії. Гарантії здобути роботу в Україні українська освіта, на жаль, також не дає.

Зовсім по-іншому справи зі середньою освітою в США. Американські атестати визнаються під час вступу до будь-якого світового вишу. Тут кожен учень, який отримує американський атестат, може вступити до будь-якого університету не лише в США, а й в будь-якій з країн світу. До того ж школи Нью-Йорка та інших великих американських міст забезпечують дітям такий рівень освіти, який дозволяє випускникам впевнено складати вступні іспити до престижних університетів, таких як Гарвард, Єль, Массачусетський та інші. Хіба не про таку перспективу для свого чада мріє кожна дбайлива сім’я?

Умови середніх шкіл в Америці

Компанія BN Education Group добре орієнтується в умовах, які надають навчальні заклади різних країн для іноземних студентів, і ми можемо запевнити вас, що елітні школи-пансіони в США є одними з найкращих. Навчання в елітних школах США, підготовка до вступу до університету інші освітні можливості в Америці коштують своїх грошей. Учні проживають на території закладів у добре облаштованих резиденціях. Діти повністю поринають у високорівневе мовне середовище, що допомагає подолати бар’єр спілкування вже у перші тижні занять. Через деякий час дитина навіть починає думати іноземною мовою.

Діти навчаються у невеликих групах, що дозволяє викладачам приділяти максимум уваги кожному з учнів. У кожній елітній школі чудова інфраструктура, є футбольні поля, тенісні корти, волейбольні майданчики та басейни. Діти займаються у позакласних гуртках, вивчають мистецтво, зміцнюють свою фізичну форму. У школах працюють професійні тренери, які навчають учнів різним видам спорту, зокрема й незвичним для України — фехтуванню, гольфу, американському футболу тощо. Елітарна освітня система США забезпечить якісний всебічний розвиток для вашої дитини.

Як вступити до американської школи, а потім до університету?

Якщо ви хочете підготувати свою дитину до вступу до американського вишу, то ми можемо запропонувати два варіанти:

  1. Учень навчається у школі-пансіоні в Америці з 11-12 років. У такому разі дитина отримає максимум необхідних знань та вмінь, необхідних для вступу до вишу. Учень навчиться жити в новому середовищі, вивчить англійську мову на високому рівні та почуватиметься в Америці як удома.
  2. Випускник української школи проходить спеціальну підготовку до вступу до американського університету. Навчання займає два роки, за цей час дитина зможе отримати достатню кількість знань для успішного складання вступних іспитів.

Зазначимо, що одного бажання здобути якісну освіту недостатньо. Для вступу до американської школи потрібне володіння англійською мовою на базовому рівні, хороші оцінки з української школи та позитивні рекомендації від українських педагогів. Також потрібно пройти спеціальний тест та співбесіду. Це можна зробити в офісі BN Education Group, не залишаючи країну.

Вартість школи США й ускладнений процес вступу повністю виправдовують себе. Випускники американських навчальних закладів можуть претендувати на престижну роботу за кордоном із перспективами кар’єрного зростання. Такий фахівець буде популярним в Україні, і також його охоче приймуть у велику компанію із закордонним капіталом чи необхідністю працювати з іноземними партнерами. Основна перевага освіти в школах США — це право вибору для вашої дитини, вона зможе сама визначитися з професією, яка буде їй до душі та забезпечить успішне життя.

Здобуття середньої освіти в США для українців

Гарантуйте вашій дитині успішне майбутнє разом із компанією BN Education Group. Ми пропонуємо супровід дитини на всіх етапах здобуття освіти за кордоном — від вибору навчального закладу до здобуття роботи за фахом.

Записатися на індивідуальну консультацію в офісі BN Education Group можна за телефоном: +38 095 381 88 88.

Замовте дзвінок

Заповніть форму нижче і ми Вам обов’язково зателефонуємо та дамо відповідь на всі питання, які вас цікавлять