Закритий вечір BN Education Group та Léman Manhattan Preparatory School у CEO Club Ukraine

Дякуємо всім, хто був присутнім 5 листопада на закритому вечорі BN Education Group та Léman Manhattan Preparatory School у CEO Club Ukraine. Ми дуже раді, що сьогодні більше людей цікавиться перспективами навчання дітей за кордоном, адже інвестуючи в освіту, ми інвестуємо в наше майбутнє.
BN Education Group – кузня лідерів нового покоління, і ми допомагаємо дітям та їхнім батькам вибрати для дитини найкращу країну та напрямок для навчання. Для цього ми регулярно влаштовуємо зустрічі із керівниками навчальних закладів, з якими співпрацюємо. На цей раз нашим гостем став засновник та CEO школи Леман McCoy Gamse. Перебуваючи під враженням від блискучих показників у навчанні української молоді, він розповів про важливість якісної освіти закордоном та можливості, що відкриває галасливий та амбітний Нью-Йорк.
Leman Manhattan Preparatory School знаходиться у самому серці Нью-Йорка, у фінансовому районі на Манхеттені. Програма школи зосереджена на всебічному розвитку студентів та їх якісній підготовці до вступу до університетів зі світовим ім’ям. Велику увагу приділяють розвитку індивідуальних особливостей дитини, її талантів та здібностей.
Засновник компанії BN Education Group Оксана Чмихало (Oksana Chmykhalo) розповіла про те, які аспекти психології допомагають фахівцям компанії обрати для дитини найкращу країну навчання.