Компанія закритого типу, успішно працює в сфері освіти за кордоном з 2012 року

Для Преміум клієнтів Райффайзен Банку

BN Education Group — компанія-експерт у сфері ексклюзивної освіти за кордоном, яка сприяє сім’ям у підборі освітніх програм по всьому світу з 2012 року.

Ми — найбільш професійна компанія на українському ринку закордонних освітніх послуг, яка має перевірену та підтверджену репутацію та 12-річний досвід роботи з вимогливими клієнтами Преміум та ВІП-сегменту.

Ексклюзивно для Преміум клієнтів Райффайзен Банку ми пропонуємо унікальну послугу – «Побудова індивідуального академічного шляху дитини за кордоном»*. Першу консультацію з Преміум клієнтом та дитиною в рамках даної послуги ексклюзивно проводить СЕО BN Education Group Оксана Чмихало в онлайн-форматі.

Наші спеціалісти проходять з дитиною весь її академічний шлях – від вибору школи-пансіону до випуску з університету за кордоном, підтримуючи дитину та батьків 24/7 та швидко розв’язуючи всі питання, які виникають у школі чи виші.

На кожного студента у нас працює мінімум 3 спеціалісти, які допомагають йому максимально комфортно почуватися у навчальному закладі за кордоном.

Вже 10 років ми у BN Education Group успішно застосовуємо унікальний авторський тест, який допомагає кожній дитині обирати країну для навчання та професію майбутнього.

Ми співпрацюємо виключно з перевіреними світовими школами-пансіонами, які приймають на навчання дітей від 12 років, та ТОП-університетами світу (включно з University of Oxford, University of Cambridge та університетами Ліги Плюща) у США, Великобританії, Швейцарії, Австрії, Франції, Німеччині, Нідерландах, які надають найвищий рівень освітніх послуг та гарантують безпеку кожної дитини.

На базі нашої компанії працює «Центр підготовки студентів», де зібрані найкращі профільні американські та британські викладачі програми ІВ та професори з університетів для онлайн-занять. Також ми розробили унікальний 5-тижневий «Fast track Course» з ключових навчальних дисциплін для швидкої підготовки дитини до вступу до школи-пансіону чи ВНЗ за кордоном.

Для отримання консультації з нашими спеціалістами щодо академічного майбутнього вашої дитини, будь ласка:

  • Зв’яжіться з вашим Персональним менеджером Райффайзен Банку і він призначить для вас індивідуальну онлайн-зустріч разом з СЕО BN Education Group Оксаною Чмихало у зручний для вас час.

Під час консультації ви зможете поставити ваші запитання щодо освіти за кордоном та отримати на них фахові відповіді. Після цього ви зможете прийняти рішення щодо подальшої співпраці з нами.

*перша консультація проводиться безкоштовно, після чого клієнт приймає рішення про подальшу співпрацю з BN Education Group та обирає послуги, які його цікавлять.

Замовте дзвінок

Заповніть форму нижче і ми Вам обов’язково зателефонуємо та дамо відповідь на всі питання, які вас цікавлять