Компанія закритого типу, успішно працює в сфері освіти за кордоном з 2012 року

Канікулярна програма

Літні канікули за кордоном – найкращий варіант відпочинку для школярів та студентів. Особливо, для тих, хто прагне вдосконалити свої знання насамперед в іноземній мові, а також весело відпочити, відвідати цікаві екскурсії, завести нових друзів.

Відпочинок на користь: літні канікули за кордоном для ваших дітей

Літні та осінні канікули за кордоном з вивченням іноземних мов – один із найцікавіших та найбільш пізнавальних способів провести канікулярний час з користю та великим задоволенням! Наша компанія пропонує найкращі мовні школи. З нашою допомогою ви зможете вибрати оптимальний варіант для навчання та відпочинку.

Дитячі канікули в Європі дозволяють дітям побачити реальний світ. Подорож допоможе їм стати частиною англомовного суспільства, розширити світогляд і знайти веселих друзів різних національностей. Чому б не дозволити дітям поринути в новий, цікавий світ знайомств, розваг та живої англійської мови?

Літні та осінні канікули за кордоном розраховані здебільшого на школярів, проте є й студентські програми, а також освітні курси для дорослих людей.

Компанія BN Education Group пропонує провести літні канікули в Європі та США.

Дитячі канікули в Європі — це не лише можливість вивчення іноземної мови, а й чудовий відпочинок, насичений екскурсійними та розважальними програмами. Популярність європейських мовних таборів обумовлена тим, що тут діти поринають у мовне середовище, що допомагає подолати сором’язливість при спілкуванні іноземною мовою.

Відмінна можливість – це вивчення мови під час канікул в Англії. Крім насиченої навчальної програми, дітям пропонують різноманітні екскурсії, спортивні розваги. При цьому англійська мова скрізь — під час гри у футбол, теніс, катання на конях, барбекю, дискотек тощо.

Цілком можливо, що канікули в Європі назавжди залишаться найкращими спогадами вашого чада. Тут все буде новим і захопливим, а прогулянки містом закарбуються в пам’яті яскравими епізодами. Після таких канікул ваша дитина точно розмовлятиме іноземною мовою, подорослішає і стане набагато самостійнішою. Крім цього, вона привезе із собою купу пам’ятних фотографій та історій. Друзі, з якими діти знайомляться під час канікул, постійно нагадуватимуть про приємний час разом.

Однак канікули в Європі — це не єдина програма, яку пропонує наша компанія. Великою популярністю користуються канікули у США. Дитина зможе вивчати англійську в Лос-Анджелесі, Сан-Дієго, Нью-Йорку, Флориді. Залежно від розташування школи на неї чекають екскурсії до Голлівуду, Нью-Йорку, Діснейленду та багато іншого.

Зробіть вашій дитині незабутній подарунок! А всім іншим займеться компанія BN Education Group.

Замовте дзвінок

Заповніть форму нижче і ми Вам обов’язково зателефонуємо та дамо відповідь на всі питання, які вас цікавлять