Компанія закритого типу, успішно працює в сфері освіти за кордоном з 2012 року

d’Overbroeck’s

Оксфорд, графство Оксфордшир, Великобританія
 • 670 студентів

Лондон Хітроу – 1 год від школи

  • Країна: Великобританія
  • Вік: 11-18 років
  • Тип школи: спільний тип навчання
  • Програми: GCSE, IGCSE, A-level, Pre-IB
  BN Education Group рекомендують
  • Школа розташована в Оксфорді – академічному серці Великої Британії.
  • У рейтингу успішності учнів посідає 5-те місце у Великій Британії за 2020 рік (65% студентів отримали оцінки A*/A).
  • Маленькі класи – від 7 до 11 осіб.
  • Найновіше оснащення: кампус Sixth Form було відкрито у 2017 році.
  • Безплатна тенісна академія для студентів, які професійно займаються тенісом.
  Середня освіта
  11-18 років
  £48 900

  Вартість на 2021-2022 навчальний рік:
  Sixth Form – £ 48 300
  IGCSE, Pre-IB – £ 48 900

  Додатково оплачується
  • Реєстраційний збір – £125
  • Депозит – £4 000
  • Візовий збір
  • Страховка
  • Послуги компанії BN Education Group
  • Опікунство (студент обирає опікуна сам)
  • Книги, канцелярське приладдя, поїздки

  d’Overbroeck’s

  Школа d’Overbroeck’s була заснована у 1977 році Малькольмом ван Бірвлітом, який викладав у школі до 2007 року. Сьогодні – це світова навчальна спільнота, яка віддана своїм основним цінностям:

  • орієнтація на людину;
  • досягнення академічних успіхів;
  • орієнтація на майбутнє для підготовки всіх студентів до наступного кроку в освіті та майбутній професії;
  • веселощі та сміх – освіта краща, коли студент отримує задоволення;
  • самовираження та досягнення своїх амбіцій.

  Місія школи d’Overbroeck’s – підготовка всіх учнів до наступного кроку – вступу до університету. Реалізація цієї місії відбувається через надання дітям незалежності, розвитку їх навичок, що виходять за рамки навчальної програми, та заохочення взаємної поваги між учнями та викладачами.

  У d’Overbroeck’s панує справжня атмосфера коледжу: всі звертаються один до одного виключно на ім’я, відсутня строга форма, атмосфера дуже дружня та неформальна. Учням прищеплюється почуття взаємоповаги, відповідальності, товариського плеча та співпереживання. Студенти можуть вільно висловлювати свою думку та точку зору – викладачі ставляться до них як до рівних, дорослих, самостійних особистостей, готові вислухати та взяти до уваги їхні слова.

  d’Overbroeck’s по праву пишається своїми ефективними освітніми програмами та дружньою, сімейною атмосферою. Учні розвиваються гармонійно та всебічно, реалізують свої таланти та здібності, розкриваються з кращих сторін та вдосконалюють корисні соціальні навички. Школа забезпечує середовище, яке дає як студентам, так і співробітникам, можливість бути самими собою, а також надихає та стимулює зростання, навчання, комплексну взаємодію та досягнення цілей учнями.

  Інфраструктура

  Програма Six Form працює у d’Overbroeck’s College з 1977 року: зараз вона викладається у двох корпусах у північній частині Оксфорда, розташованих неподалік один від одного. Перший корпус включає:

  • функціональні наукові лабораторії для практичних занять;
  • фотомайстерні;
  • сучасний комп’ютерний клас;
  • студії для занять творчістю та мистецтвом.

  Другий корпус містить у собі велику бібліотеку та затишну вітальню для спільного відпочинку студентів.

  У будівлі партнерської школи Leckford Place проводяться уроки театральної та драматичної майстерності, музичні заняття (дорога не триватиме більше ніж 5 хвилин).

  Умови проживання

  У школи d’Overbroeck’s є дві резиденції для студентів: Islip House та St. Aldates, які пропонують чудові умови проживання.

  Islip House – абсолютно новий пансіонат, який пропонує сучасне, гостинне та зручне проживання. Тут у двомісних номерах з ванною кімнатою проживає 60 студентів (через дорогу від Sixth Form). Будівля розділена на дві сторони: будинок для дівчаток та хлопчиків із загальною зоною, що з’єднує обидва будинки. Загальні зручності включають спільну кімнату, кухню, їдальню та терасу. Доступ до Wi-Fi є у всьому будинку. Також студентам доступні пральні для особистого прання та місце для зберігання велосипедів.

  Пансіонат St. Aldates розташований в центрі Оксфорд-Сіті за 30 хвилин їзди на автобусі до будівель Sixth Form. Тут в одномісних номерах із ванними кімнатами проживають 50 студентів. У приміщенні є окремі поверхи для дівчаток та хлопчиків із загальними зручностями, що включають велику кімнату відпочинку, кухню, їдальню, пральню та місце для зберігання велосипедів. У всій будівлі є доступ до мережі Wi-Fi.

  В обох пансіонатах із бордерами проживають двоє вихователів-резидентів. Також є шкільна медсестра на випадок, якщо хтось із дітей почуватиметься погано. На території школи передбачена комендантська година до 22:00 з неділі по четвер і до 23:00 у п’ятницю та суботу.

  Харчування

  Сніданки та вечері – у школі. Також студенти можуть записатися на обід, а у перервах можуть відвідати розташовані в кроковій доступності кафе, магазини та ресторани, скористатися кулерами з водою або з’їсти сендвіч.

  Дозвілля

  Для спортивних занять у школі є такі секції як: біг, скелелазіння, баскетбол, сквош, футбол, регбі, крикет, футбол, стрибки на батуті, хокей, волейбол, тенісний клуб Північного Оксфорда, крикет, танці, жіночий футбол, лапта, скелелазіння, легка атлетика. Займатися можна на аматорському чи професійному рівні: існує можливість як індивідуальних занять, так і командних видів спорту, а також студенти можуть взяти участь у міжшкільних змаганнях, іграх та матчах.

  Щороку у вересні проводиться спеціальний великий ярмарок хобі: тут діти можуть познайомитися з безліччю гуртків, секцій, клубів за інтересами та знайти собі заняття на смак. Найбільш популярними є танцювальний гурток та студія театральної майстерності.

  Також у d’Overbroeck’s є майстер-класи, лекції, творчі зустрічі з професійними представниками тієї чи іншої професії (журналістами, спортсменами, виконавчими директорами та бізнесменами тощо).

  Щотижня у школі проводиться 20-35 позакласних заходів. Співробітники та викладачі враховують усі побажання та прохання студентів, щоб зробити такі заходи ще більш веселими, захопливим та цікавими.

  Щороку студенти самотужки ставлять яскравий і запам’ятовується мюзикл. Третина учнів грає на якомусь музичному інструменті або займається у загальному оркестрі. Особливо завзяті та амбітні студенти можуть брати індивідуальні уроки музики чи вокалу.

  Программы

  Sixth Form або перед університетські програми підготовки школярів тут одні з найкращих у країні. Досвідчені педагоги мають спеціалізацію на викладанні предметів рівня A-level, ретельно та уважно працюють з учнями, звертаючи особливу увагу на важкі теми та аспекти дисциплін.

  Усього на вибір пропонується 35 предметів поглибленого рівня вивчення. Серед них: образотворче мистецтво, біологія, бізнес, хімія, класичні цивілізації, інформатика, драма, економіка, англійська, кінознавство, французька, математика, географія, німецька, історія та історія мистецтва, італійська, японська, латинська та класична грецька мови, мандаринська, дослідження ЗМІ, музика та музичні технології, філософія, фотографія, фізична культура, фізика, політика та уряд, психологія, релігія, етика, філософія, російська мова, соціологія, іспанська мова.

  Такий перелік дає учням можливість вибирати комбінацію предметів, яка найкраще відповідає їх сильним сторонам, інтересам та майбутнім планам. Викладачі допомагають студентам знайти оптимальну комбінацію навчальних дисциплін з урахуванням інтересів, сильних сторін та прагнень дитини, адже правильний вибір предмета має вирішальне значення для успіху в навчанні.

  У 2020 році випускники програми A-Level вступили до таких ВНЗ як: University of Oxford, University of Cambridge, UCL, University of Bristol, University of Manchester, University of Exeter, King’s College London, LSE, Queen Mary, University of London, University of Liverpool, University of Nottingham, Royal Holloway, University of London та ін.

  Дворічний курс IGCSE вивчає більшість студентів d’Overbroeck’s. Школа врахувала це та запропонувала кілька варіантів навчання на рівні IGCSE: 4 або 5 семестрів, річний чи дворічний IGCSE.

  Результати студентів набагато вищі за середні показники по країні, що свідчить про широкий спектр професійних знань дітей та чудове викладання в d’Overbroeck’s. У 2020 році 45% заявок IGCSE отримали 8 або 9 балів, у порівнні з середнім показником по країні 14%.

  Навчаючись на програмах GCSE, студенти:

  • одержують сильну академічну підготовку до старших класів;
  • визначаються зі своїм покликанням та спрямованістю подальшого навчання;
  • розвивають лідерські якості, готуються до життя у світі;
  • люблять вчитися та прагнути успіхів.

  d’Overbroeck’s дає можливість пройти семестрову програму (UK Study Abroad) навчання у школі, щоб зрозуміти, чи підходить британська освіта для дитини. Також до кожної програми включено додатковий курс TRACK (Theory of Research, Active Citizenship and Knowledge), який допомагає студентам розвинути ключові навички для подальшої освіти (аналітичне мислення, активна громадянська позиція, навички досліджень, громадська діяльність, проєктна робота).

  Замовте дзвінок

  Заповніть форму нижче і ми Вам обов’язково зателефонуємо та дамо відповідь на всі питання, які вас цікавлять