Компанія закритого типу, успішно працює в сфері освіти за кордоном з 2012 року

Середня освіта у Швейцарії

Історично склалося так, що ця країна гармонійно поєднує носіїв одразу чотирьох мов. У кожній частині Швейцарії — французькій, німецькій, англійській та італійській, є свої школи, і в кожній із цих шкіл викладають усі чотири мови.

Освіта у Швейцарії.
Основні відмінності від європейської програми

Чим відрізняється освіта в Україні та Європі? Звісно, ніхто не може сказати, що в нашій країні все погано. Насправді українська освіта вважається дуже доброю та якісною, але вона поступається європейській за декількома параметрами. Це відсутність індивідуального підходу до кожного учня чи студента. Це стандартизована програма для всіх і кожного без урахування інтересів студента та його планів на майбутнє. Це відсутність професійних перспектив після закінчення навчання. Своєю чергою, у Європі студентам дають можливість обирати предмети для навчання, крім обов’язкових. Та й із матеріально-технічною базою за кордоном справи набагато кращі, ніж в Україні. А чим тоді відрізняється європейська освіта від швейцарської? — Виявляється, Європа навчає за дещо іншою системою, ніж це робить Швейцарія. І з кожним роком шанувальників швейцарської програми стає дедалі більше.

У чому особливість навчання у цій невеликій альпійській країні?

Середня освіта у Швейцарії ґрунтується на свободі та прагненні виховати особистість, а не просто відмінника. Тут немає такої кількості тестів для перевірки знань, рейтингів та показників успішності учнів. Викладачі прагнуть залучити вихованців до навчання так, щоб діти самі прагнули отримувати нові знання та використовували всі надані їм можливості для всебічного розвитку.

Умови проживання та навчання у Швейцарії — на найвищому рівні. Незалежно від того, де розташована школа, вона обов’язково запропонує своїм вихованцям бібліотеки, лабораторії, сучасні комп’ютерні центри, спортивні майданчики, лінгафонні кабінети та творчі студії. Також важливим є той факт, що всі школи розташовані в дуже мальовничих кантонах, вчитися в яких одне задоволення.

Навчання у Швейцарії — це душевний процес. Усі заняття та програми формуються таким чином, щоб учень чи студент не втратив інтерес до предмета, не побажав пропустити заняття та не сумнівався у необхідності вивчення тієї чи іншої дисципліни. Здавалося б, відсутність рейтингів та контролю мають породжувати хаос і вседозволеність. Але не тут. Це Швейцарія, країна, де у навчальний процес вкладають душу і студенти, і викладачі. А тому й результати зазвичай дуже високі. Адже немає кращого стимулу для людини, ніж її власне бажання досягти успіху в житті.

Зважаючи на те, що популярність навчальних закладів Швейцарії з кожним роком зростає, компанія BN Education Group рекомендує заздалегідь оформляти свої заявки на вступ до шкіл Швейцарії.

Не витрачайте час, бронюйте програму для вашої дитини заздалегідь.

Записатися на індивідуальну консультацію в офісі BN Education Group можна за телефоном: +38 095 381 88 88

Замовте дзвінок

Заповніть форму нижче і ми Вам обов’язково зателефонуємо та дамо відповідь на всі питання, які вас цікавлять