ТОП-5 навичок, які обов’язково знадобляться Вашій дитині в сучасному світі

Кожна дитина – особлива: зі своїми бажаннями, інтересами та здібностями. Для виховання правильного естетичного смаку та спраги до знань потрібно лише давати стимул рухатися у правильному напрямку, пробувати щось нове й розвиватися. Закордонні школи-пансіони націлені саме на самореалізацію, розвиток творчого потенціалу та фізичної підготовки кожного учня. Для цього всі школи пропонують безліч різних клубів за інтересами, гуртків і секцій, а також володіють прекрасною спортивною базою: футбольні та баскетбольні поля, тенісні корти, басейни, гімнастичні зали. У багатьох школах діти мають можливість займатися в музичних класах, обладнаних професійними музичними інструментами та апаратурою.

Також більшість шкіл організовують для старшокласників лекції, презентації та дискусійні клуби за участю запрошених спікерів: письменників, громадських діячів, підприємців, відомих особистостей. Деякі американські школи співпрацюють з провідними вищими навчальними закладами країни, а їх випускники регулярно проводять для школярів майстер-класи з різних предметів і тем.

У кращих світових школах учнів готують до майбутнього ринку кар’єри з найперших днів навчання. У США, наприклад, школярі з першого класу вчать робототехніку. Кожен охочий може займатися в клубі NASA або ЮНІСЕФ, записатися на курси глобалізації, інвестування або персонального брендінгу. Існують, навіть, віртуальні дебати, переможці яких можуть виступити з доповіддю в ООН. У школах викладають кіберспорт, вчать медитувати й правильно розвантажувати свою нервову систему.

Варто відзначити, що позакласні заняття, гуртки та клуби за інтересами – це не тільки хороший спосіб розширити світогляд, а й вірний шлях до розвитку мислення у різних напрямках. Але найважливіше – це те, що школи з такою програмою допомагають дітям не просто вступати до кращих світових вишів, вони формують у дітей навички, які так необхідні їм у сучасному світі.

Заняття в клубі NASA для дітей в школах США

Робототехніку в американських школах вивчають з 1-го класу

BN Education Group визначили, які ж навички будуть найбільш корисними вашій дитині в сучасному світі. Серед них:

  1. Самостійність – закордонна освіта якісніше адаптує до самостійного життя і вчить приймати самостійні рішення.
  2. Мотивація – школи-пансіони дотримуються такої філософії: здорова конкуренція в колективі спонукає дитину ставати тільки краще і розвиватися ще більше.
  3. Відповідальність – навчання за кордоном привчає дитину до того, що потрібно самому відповідати за свої слова і вчинки, а не перекладати відповідальність на інших.
  4. Креативність – школи-пансіони намагаються індивідуально розвивати кожну дитину, змушують не думати шаблонами і стандартами, а шукати нові, цікаві і неординарні шляхи вирішення завдань.
  5. Работа в команді – в школах-пансіонах за кордоном діти вчаться один у одного, і чим більше кожен з них буде вкладати в самого себе, тим більше буде їх колективний успіх.

Одна з головних цілей освіти за кордоном – розвиток креативного мислення

У школах за кордоном дітей вчать працювати в команді, вкладаючи максимум в себе

За кордоном діти, хочуть вони того чи ні, розвиваються як самостійні індивідууми. Перебуваючи в правильному середовищі, вони розуміють цінність себе як особистості і вчаться поважати особистості інших людей. Якщо в Україні такі діти часто живуть в закритому колі, де їх всі поважають і люблять тільки за успіхи батьків, то під час навчання за кордоном цей фактор відсутній. Там, щоб заслужити любов і повагу оточуючих, потрібно перш за все стати Людиною…

Як правило, на відстані діти починають більше цінувати і краще розуміти своїх рідних. А поїздки додому на канікули або короткочасні приїзди батьків за кордон перетворюються на справжнє свято. За словами батьків, вже після навчального півріччя діти часто вражають їх кардинально новим ставленням до життя. Вони вже розуміють, що важливіше не володіти чимось, а стати КИМОСЬ. Вони вихваляються не новими гаджетами, а новими вміннями і навичками.