Закритий вечір зі школою David Game College (Лондон, Англія)

Прекрасного вечора 27.01.22 BN Education Group приймали в гостях представників однієї з найкращих шкіл-пансіонів Лондона – David Game College.

Спікерами вечора були Директор BN Education Group Оксана Чмихало та Директор із зарахувань школи David Game College – пан Matthew Hird.

У першій частині вечора говорили про те, як працює BN Education, як за допомогою унікального авторського тесту ми вміємо визначати сильні сторони дитини, відповідну для неї країну та систему освіти, а також її майбутню професію, і як діти готуються до вступу до закордонних шкіл та університетів у нашому Центрі підготовки студентів.

У другій частині вечора пан Matthew Hird розповів гостям про історію та навчальні програми David Game College, про численні творчі напрямки, які пропонуються в школі для креативних дітей, а також про локацію школи та оснащення навчальних та житлових корпусів.

Спікери вечора відповіли на численні запитання аудиторії, а деякі гості навіть встигли визначитися з тим, що наступного року їхня дитина буде навчатися саме в David Game College!

Після формальної частини всі охочі мали змогу особисто поспілкуватися з Оксаною Чмихало та Matthew Hird та дізнатися про все, що їх цікавило про підготовку та навчання у Великобританії.

David Game College вже 48 років дотримується своїх ключових місій:

  • допомагати своїм студентам у досягненні їх життєвих цілей та реалізації своїх амбіцій та талантів;
  • готувати академічно сильних абітурієнтів для вступу до найкращих університетів світу.

Хочемо подякувати всім нашим гостям за те, що розділили цей вечір із нами.