Компанія закритого типу, успішно працює в сфері освіти за кордоном з 2012 року

Правила оплати та безпека платежів, конфіденційність інформації

Наші реквізити

 • ТОВ «Б Н Ед’юкейшн Груп»
 • Код ЄДРПОУ 44190933
 • IBAN: UA293003460000026009098275901 в АТ «Сенс Банк»
 • МФО 300346
 • Юридична адреса: 03170, м. Київ, вул. Б. Хмельницького 17/52 «а», офіс 218
 • Бізнес-центр «Leonardo»
 • Телефони: +38 (095) 381 88 88
 • e-mail: oksana@bngroup.org

Оплата банківськими картками здійснюється через АТ “Сенс Банк”. До оплати приймаються картки VISA, MasterCard.

Послуга оплати через інтернет здійснюється відповідно до Правил міжнародних платіжних систем Visa, MasterCard на принципах дотримання конфіденційності та безпеки здійснення платежу, для чого використовуються найсучасніші методи перевірки, шифрування та передачі даних по закритих каналах зв’язку. Введення даних банківської картки здійснюється на захищеній платіжній сторінці АТ «Сенс Банк».

На сторінці для введення даних банківської картки потрібно ввести дані банківської картки: номер картки, ім’я власника картки, термін дії картки, тризначний код безпеки (CVV2 для VISA або CVC2 для MasterCard). Усі необхідні дані надруковані на самій карті. Тризначний код безпеки – це три цифри, що знаходяться на звороті карти.

Далі ви будете перенаправлені на сторінку Вашого банку для введення 3DSecure коду, який прийде до Вас у СМС. Якщо 3DSecure код до Вас не прийшов, то слід звернутися до банку, який видав Вам картку.

Випадки відмови у здійсненні платежу:

 • банківська картка не призначена для здійснення платежів через інтернет, про що можна дізнатися, звернувшись до Вашого Банку;
 • недостатньо коштів на оплату на банківській карті. Докладніше про наявність коштів на банківській картці Ви можете дізнатися, звернувшись до банку, що випустив банківську картку;
 • дані банківської картки введені невірно;
 • закінчився термін дії банківської картки. Термін дії картки, як правило, зазначений на лицьовій стороні картки (це місяць і рік, до якого дійсна картка). Докладніше про термін дії картки Ви можете дізнатися, звернувшись до банку, що випустив банківську картку.

З питань оплати за допомогою банківської картки та інших питань, пов’язаних із роботою сайту, Ви можете звертатися за телефоном: +38 (095) 381-88-88.

Надана вами персональна інформація (ім’я, адреса, телефон, e-mail, номер банківської картки) є конфіденційною та не підлягає розголошенню. Дані вашої кредитної картки передаються лише у зашифрованому вигляді та не зберігаються на нашому Web-сервері. Докладніше про це Ви можете дізнатися на сторінці “Політика конфіденційності“.

Порядок та умови повернення

При оплаті картками повернення готівкою не допускається. Порядок повернення регулюється правилами міжнародних платіжних систем. Споживач має право відмовитися від послуги у будь-який час до початку її надання. У разі відмови замовника від послуги до початку її надання сторона, яка надає послугу, повинна повернути йому грошову суму, сплачену споживачем за договором, за винятком пов’язаних із укладенням договору витрат. Докладніше читайте на сторінці “Відмова від послуги“.

Замовте дзвінок

Заповніть форму нижче і ми Вам обов’язково зателефонуємо та дамо відповідь на всі питання, які вас цікавлять