Закритий вечір, присвячений середній освіті за кордоном, в Одесі

Ми, в BN Education Group, вирішили присвятити затишний вечір в Одесі темі освіти за кордоном. В одному з кращих готелів міста Одеси – М1 наші гості мали можливість поспілкуватися із представниками найбільш рейтингових шкіл-пансіонів США та Великобританії й обговорити теми, пов’язані з важливістю освіти для дітей.

Засновниця BN Education Group – Оксана Чмихало розповіла про особливості освіти в різних країнах, нюансах вступу до провідних світових ВНЗ, а також відповіла на питання гостей.

Родзинкою вечора стало проведення унікального авторського тестування для визначення сильних сторін дитини, її майбутньої професії та країни, яка найкращим чином підійде їй для отримання освіти. Ми проводимо це тестування для того, щоб освітній шлях дитини був максимально ефективним і цікавим для неї. І ми з упевненістю говоримо, що різним типажам дітей навчання може бути комфортним в абсолютно різних країнах.

Результати тесту дають рекомендації, як максимально ефективно побудувати для дитини програму навчання за кордоном, а далі – вибір за дитиною та батьками.