Що являє собою процес раннього зарахування до ТОП світових університетів

Early Decision («раннє зарахування») – звичайна практика університетів США для зарахування першокурсників на програми бакалаврату. Абітурієнт таким чином демонструє свій твердий намір продовжити навчання саме в цьому ВНЗ.

Сьогодні Early Decision набирає все більшої популярності, адже цей процес підвищує шанси на зарахування до найрейтинговіших ВНЗ через невелику кількість абітурієнтів. Всупереч тому, що офіційно немає різниці між раннім і звичайним рішенням, статистика свідчить на користь першого. Абсолютну більшість студентів університетів Ліги Плюща останніми роками було зараховано саме за процедурою Early Decision.

Під час звичайного процесу зарахування, у приймальних комісій університетів робота перетворюється на хаос, тому що їм необхідно виконати план із зарахування та відібрати найкращих кандидатів. Оскільки абітурієнти подають документи одночасно до десятків ВНЗ, процес відбору справді непростий.

Early Decision дозволяє приймальним комісіям тримати процес під контролем, тому що абітурієнт може подати заявку лише до одного університету. Тим самим він бере на себе зобов’язання у разі зарахування вчитися саме в цьому виші.

Дати Early Decision: 15 вересня – 30 листопада. Результати абітурієнту стають відомими до середини грудня, і це дозволяє йому приділити більше часу отриманню візи та пошуку можливих варіантів стипендій.

У кожному виші своя система раннього зарахування, але найважливіші моменти у підготовці можна узагальнити:

  • оберіть ВНЗ та програму заздалегідь і переконайтеся в тому, що це саме те, про що ви мрієте;
  • підготуйте есе та резюме, адже це ваше пряме звернення до приймальної комісії та шанс виділитись серед інших абітурієнтів;
  • отримайте рекомендації від вчителів з тих предметів, які є основою вашої майбутньої програми бакалаврату;
  • складіть тести SAT/ACT, TOEFL/IELTS та отримайте результати.

Ми завжди раді допомогти вам у процесі вступу до будь-якого ВНЗ вашої мрії. Телефонуйте нам за номером +38 (095) 381 88 88 та записуйтесь на індивідуальну консультацію.