Public talk: Освіта у найкращій приватній школі-пансіоні в Майамі за версією BN Education – North Broward Prep School

Затишного вечора 25 листопада у самому центрі Києва відбувся чудовий вечір з однією з наших улюблених приватних шкіл-пансіонів США – North Broward Preparatory School.

Гостями вечора стали учениця North Broward Prep – Аріна Єгоричева та її мама Олеся Єгоричева. Аріна розповіла про життя на кампусі школи та свої академічні досягнення, а Олеся поділилася досвідом вибору школи для доньки та особистими враженнями про North Broward Prep..

Також по Zoom до гостей вечора приєднався Директор із зарахування до школи North Broward – Майк Роджерс. Пан Роджерс розповів про академічні програми, які пропонує North Broward Prep своїм студентам, а також про клуб молодих підприємців та досягнення студентів у цьому клубі. Також неймовірно цікавим для гостей стало обговорення творчих навчальних програм школи North Broward Prep, зокрема курсу зі створення фільмів та уроків вокалу від найкращих американських викладачів.

Кульмінацією вечора став розіграш цінних подарунків від BN Education Group, а головне – сертифікату на літню мовну програму в таборі Eagles Landing International на базі школи North Broward Prep.

North Broward Preparatory School є однією з найкращих шкіл-пансіонів у Флориді для дітей віком 11-18 років. Школа пишається своїм партнерством зі школою мистецтв – Juilliard School (Нью-Йорк), а також із всесвітньо відомим університетом MIT (Масачусетський технологічний інститут). Випускниками North Broward є поп-діва Аріана Гранде, оскароносний режисер Майкл Мур, діти гольфіста Тайгера Вудса та племінниця Білла Гейтса.

Дякуємо всім гостям, які розділили цей вечір із нами!